Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава dsb:Jodie Foster
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава lt:Jodie Foster)
с (r2.7.1) (Робот: Додава dsb:Jodie Foster)
[[da:Jodie Foster]]
[[de:Jodie Foster]]
[[dsb:Jodie Foster]]
[[et:Jodie Foster]]
[[el:Τζόντι Φόστερ]]
34.422

уредувања