Разлика помеѓу преработките на „Јужна Дакота“

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pam:South Dakota во pam:Mauling Dakota
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sco:Sooth Dakota)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pam:South Dakota во pam:Mauling Dakota)
[[he:דקוטה הדרומית]]
[[jv:South Dakota]]
[[pam:SouthMauling Dakota]]
[[ka:სამხრეთი დაკოტა]]
[[kw:Dakota Dheghow]]