Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pam:South Australia во pam:Mauling Australia
[[it:Australia Meridionale]]
[[he:אוסטרליה הדרומית]]
[[pam:SouthMauling Australia]]
[[ka:სამხრეთი ავსტრალია]]
[[kw:Soth Ostrali]]