Џорџ Ромни: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
Робот: Додава eu:George Romney
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Менува: en:George Romney (painter))
с (Робот: Додава eu:George Romney)
[[en:George Romney (painter)]]
[[es:George Romney (pintor)]]
[[eu:George Romney]]
[[fr:George Romney]]
[[hu:George Romney]]
85.496

уредувања