Разлика помеѓу преработките на „Фредерик Шопен“

Додадени 36 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава stq:Frédéric François Chopin
с (r2.7.3) (Робот: Додава my:ရှိုပန်၊ ဖရက်ဒရစ်; козметички промени)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава stq:Frédéric François Chopin)
[[ru:Шопен, Фредерик]]
[[sc:Frédéric Chopin]]
[[stq:Frédéric François Chopin]]
[[sq:Frédéric Chopin]]
[[scn:Frédéric Chopin]]
125.756

уредувања