Разлика помеѓу преработките на „Јужна Каролина“

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува pam:Mauling Carolina
с (r2.7.2) (Робот: Додава sco:Sooth Carolina)
с (r2.7.3) (Робот: Менува pam:Mauling Carolina)
[[jv:South Carolina]]
[[kn:ದಕ್ಷಿಣ ಕೆರೊಲಿನಾ]]
[[pam:SouthMauling Carolina]]
[[ka:სამხრეთი კაროლინა]]
[[kw:Karolina Dheghow]]
11.372

уредувања