Разлика помеѓу преработките на „Кавкаски јазици“

с
r2.7.2) (Робот: Додава als:Kaukasische Sprachen
с (r2.6.4) (Робот: Менува eo:Kaŭkaza lingvaro)
с (r2.7.2) (Робот: Додава als:Kaukasische Sprachen)
[[Категорија:Кавкаски јазици|*]]
 
[[als:Kaukasische Sprachen]]
[[ab:Кавказтәи абызшәақәа]]
[[an:Luengas caucasicas]]
7.011

уредување