Категорија:Предлошки по именски простор: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава eu:Kategoria:Txantiloiak kokagunearen arabera
с (r2.7.3) (Робот: Додава bm, ca, fr, oc)
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Kategoria:Txantiloiak kokagunearen arabera)
[[en:Category:Wikipedia templates by namespace]]
[[es:Categoría:Wikipedia:Plantillas por espacio de nombres]]
[[eu:Kategoria:Txantiloiak kokagunearen arabera]]
[[fa:رده:الگوهای ویکی‌پدیا بر پایه فضای نام]]
[[fr:Catégorie:Modèle par espace de noms]]
34.422

уредувања