Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Робот: Менува he:כעבהhe:קעבה
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Кааба)
с (Робот: Менува he:כעבהhe:קעבה)
[[is:Kaba]]
[[it:Kaaba]]
[[he:כעבהקעבה]]
[[jv:Ka'bah]]
[[kn:ಕಾಬಾ]]
85.496

уредувања