Разлика помеѓу преработките на „Рокселана“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава el:Χιουρέμ
с (Отстрането уредувањето на 77.28.77.84 (разговор), вратено на последната верзија на Ptbotgourou)
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Χιουρέμ)
[[cs:Roxelana]]
[[de:Roxelane]]
[[el:Χιουρέμ]]
[[en:Roxelana]]
[[es:Roxelana]]
2.613

уредувања