Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава pa:ਓਪਿਅਮ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава nn:Opium)
с (Робот: Додава pa:ਓਪਿਅਮ)
[[oc:Òpi]]
[[uz:Afyun]]
[[pa:ਓਪਿਅਮ]]
[[ps:اپيم]]
[[pl:Opium]]
85.496

уредувања