Разлика помеѓу преработките на „Александар Турунџев“

с
r2.7.1) (Робот: Додава en:Aleksandar Turundzhev
с (r2.7.1) (Робот: Додава en:Aleksandar Turundzhev)
[[Категорија:Дејци на ВМОРО|Туру]]
[[Категорија:Македонски војводи]]
{{Дејци на МРО}}
 
[[bg:Александър Турунджев]]
[[en:Aleksandar Turundzhev]]
[[sr:Александар Турунџев]]
{{Дејци на МРО}}
34.422

уредувања