CMYK: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам eu:CMYK kolore во eu:CMYK kolore-eredua
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува vi:Mô hình màu CMYK)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам eu:CMYK kolore во eu:CMYK kolore-eredua)
[[es:Modelo de color CMYK]]
[[eo:CMFN (kolormodelo)]]
[[eu:CMYK kolore-eredua]]
[[fa:مد رنگی سی‌ام‌وای‌کی]]
[[fr:Quadrichromie]]
127.228

уредувања