Разлика помеѓу преработките на „Константин II (крал на Грција)“

с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Константин II Грчки
с (r2.7.3) (Робот: Менува yo:Constantine 2k ilẹ̀ Gríìsì)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Константин II Грчки)
[[ro:Constantin al II-lea al Greciei]]
[[ru:Константин II (король Греции)]]
[[sr:Константин II Грчки]]
[[fi:Konstantin II]]
[[sv:Konstantin II av Grekland]]
34.422

уредувања