Разлика помеѓу преработките на „Владимир Радмановиќ“

нема опис на уредувањето
с (Робот: Додава simple:Vladimir Radmanović)
{{Инфокутија за личност
|име= Владимир Радмановиќ<br>Vladimir Radmanović
|портрет= Vladimir RadmanovićRadmanovic.jpg
|px=220px
|опис=
11

уредување