Разлика помеѓу преработките на „Гнилане (округ)“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sco:Destrict o Gnjilane
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Гниланский округ)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sco:Destrict o Gnjilane)
[[ro:Districtul Gnjilane]]
[[ru:Гниланский округ]]
[[sco:Destrict o Gnjilane]]
[[sq:Rajoni i Gjilanit]]
[[sr:Гњилански округ]]
34.422

уредувања