Разлика помеѓу преработките на „Мартин (град)“

Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава bg:Мартин (Словакия)
с (r2.7.2) (Робот: Додава es:Martin (Eslovaquia))
с (r2.7.3) (Робот: Додава bg:Мартин (Словакия))
[[be:Горад Марцін]]
[[be-x-old:Марцін (Славаччына)]]
[[bg:Мартин (Словакия)]]
[[cs:Martin (město)]]
[[da:Martin (Slovakiet)]]
11.502

уредувања