Разлика помеѓу преработките на „1885“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vep:1885
с (Робот: Додава zea:1885)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vep:1885)
[[ur:1885ء]]
[[vec:1885]]
[[zeavep:1885]]
[[vi:1885]]
[[vo:1885]]
[[zea:1885]]
[[bat-smg:1885]]
[[zea:1885]]
[[zh:1885年]]
126.286

уредувања