Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Петка и Св. Недела“ - Тетово“

нема опис на уредувањето
с
|епархија=Полошко-кумановска
|намесништво=Тетовско
|парохија-та=ТретатаЧетврта тетовска
|парохија=ТретаЧетврта тетовска
|место=Тетово
|општина=Тетово