Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Организации во Советскиот Сојуз“

с
r2.7.3) (Робот: Додава az:Kateqoriya:SSRİ təşkilatları
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Kateqoriya:SSRİ təşkilatları)
[[Категорија:Организации по земја|Советскиот Сојуз]]
 
[[az:Kateqoriya:SSRİ təşkilatları]]
[[be:Катэгорыя:Арганізацыі СССР]]
[[ca:Categoria:Entitats de la Unió Soviètica]]
7.187

уредувања