Разлика помеѓу преработките на „Плаштари“

Одземени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува la:Tunicata
с (Робот: Додава gl:Tunicados)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува la:Tunicata)
[[fr:Tunicata]]
[[ga:Urochordata]]
[[gl:Tunicados]]
[[ko:피낭동물]]
[[hi:सचोली]]
[[id:Urochordata]]
[[it:Tunicata]]
[[gl:Tunicados]]
[[he:מיתרני זנב]]
[[ka:გარსიანები]]
[[la:UrochordataTunicata]]
[[lv:Tunikāti]]
[[lt:Gaubtagyviai]]
126.672

уредувања