Разлика помеѓу преработките на „Естетика“

Одземени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ar:جماليات
с (r2.7.1) (Робот: Додава ka, kk, lb, lij)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ar:جماليات)
[[Категорија:Естетика]]
 
[[ar:علم الجمالجماليات]]
[[az:Estetika]]
[[bn:নন্দনতত্ত্ব]]
827

уредувања