Водна детелина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2.885 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: {{taxobox |image = Fieberklee2.jpg |regnum = Растенија |unranked_divisio = Скриеносеменици |unranked_classis = Евди...
(Создадена страница со: {{taxobox |image = Fieberklee2.jpg |regnum = Растенија |unranked_divisio = Скриеносеменици |unranked_classis = Евди...)
(нема разлика)