Разлика помеѓу преработките на „ФК Лестер Сити“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува en:Leicester City F.C.
с (r2.7.2+) (Робот: Менува en:Leicester City F.C.)
[[da:Leicester City F.C.]]
[[de:Leicester City]]
[[en:Leicester City FC]]
[[et:Leicester City FC]]
[[el:Λέστερ Σίτι]]
[[en:Leicester City FCF.C.]]
[[es:Leicester City Football Club]]
[[fa:باشگاه فوتبال لستر سیتی]]
126.432

уредувања