Разлика помеѓу преработките на „NGC 4076“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 4076
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-арпил +април))
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 4076)
[[az:NGC 4076]]
[[eo:NGC 4076]]
[[uzkk:NGC 4076]]
[[nl:NGC 4076]]
[[uz:NGC 4076]]
[[pl:NGC 4076]]
[[pt:NGC 4076]]
[[tr:NGC 4076]]
[[uk:NGC 4076]]
[[uz:NGC 4076]]
11.502

уредувања