Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава cv:Шаблон:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава szl:Muster:User it-1)
с (Робот: Додава cv:Шаблон:User it-1)
[[be:Шаблон:User it-1]]
[[bg:Шаблон:Потребител it-1]]
[[cv:Шаблон:User it-1]]
[[ceb:Plantilya:User it-1]]
[[ny:Template:User it-1]]
85.496

уредувања