Разлика помеѓу преработките на „NGC 4450“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 4450
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 4450)
[[eo:NGC 4450]]
[[it:NGC 4450]]
[[kk:NGC 4450]]
[[lb:NGC 4450]]
[[mg:NGC 4450]]
11.502

уредувања