NGC 6946: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 6946
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава lb,zh,pt,eo,pl,sk,fr,ko,be,ru,uz,en,es,tr,hu,uk,it,be-x-old,mg,de,az,nl)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 6946)
[[de:NGC 6946]]
[[en:NGC 6946]]
[[eo:NGC 6946]]
[[es:NGC 6946]]
[[eo:NGC 6946]]
[[fr:NGC 6946]]
[[hu:NGC 6946]]
[[it:NGC 6946]]
[[ko:불꽃놀이 은하]]
[[it:NGC 6946]]
[[kk:NGC 6946]]
[[lb:NGC 6946]]
[[hu:NGC 6946]]
[[mg:NGC 6946]]
[[nl:NGC 6946]]
[[uz:NGC 6946]]
[[pl:NGC 6946]]
[[pt:NGC 6946]]
[[tr:NGC 6946]]
[[uk:NGC 6946]]
[[uz:NGC 6946]]
[[zh:NGC 6946]]
7.187

уредувања