Разлика помеѓу преработките на „Бјала (Русенска област)“

с
r2.7.3) (Робот: Додава uk:Бяла (Русенська область)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува en:Byala, Ruse Province)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Бяла (Русенська область))
[[ru:Бяла (город, Русенская область)]]
[[sr:Бјала (Русенска област)]]
[[uk:Бяла (Русенська область)]]
[[war:Byala, Rousse]]
[[zh:比亞拉 (魯塞州)]]
827

уредувања