Разлика помеѓу преработките на „3 Еднорог“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава kk:NGC 2142
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kk:NGC 2142)
[[eo:NGC 2142]]
[[hr:NGC 2142]]
[[shkk:NGC 2142]]
[[nl:NGC 2142]]
[[uz:NGC 2142]]
[[pl:NGC 2142]]
[[pt:NGC 2142]]
[[ru:NGC 2142]]
[[sh:NGC 2142]]
[[sk:NGC 2142]]
[[sr:NGC 2142]]
[[sh:NGC 2142]]
[[tr:NGC 2142]]
[[uk:NGC 2142]]
[[uz:NGC 2142]]
[[zh:NGC 2142]]
126.979

уредувања