Разлика помеѓу преработките на „Идо“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава diq:İdo
с (Робот: Додава az:İdo dili)
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:İdo)
[[pnb:آئیڈو]]
[[pap:Ido]]
[[tpi:Ido]]
[[nds:Ido]]
[[pl:Ido]]
[[ta:இத்தோ மொழி]]
[[th:ภาษาอิดอ]]
[[tpi:Ido]]
[[tr:İdo dili]]
[[uk:Ідо]]
[[vi:Tiếng Ido]]
[[vo:Ido]]
[[diq:İdo]]
[[zh:伊多語]]
126.849

уредувања