Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Neil Armstrong
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава jv:Neil Armstrong)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Neil Armstrong)
[[hr:Neil Armstrong]]
[[io:Neil Armstrong]]
[[ilo:Neil Armstrong]]
[[id:Neil Armstrong]]
[[is:Neil Armstrong]]
127.228

уредувања