Разлика помеѓу преработките на „Хосе Мело“

Додадени 12 бајти ,  пред 13 години
+ работи
с
(+ работи)
 
 
{{филипинскиФилипини-политичар-никулец}}
 
{{DEFAULTSORT:Мело, Хозе}}
[[Категорија:Филипински политичари]]
 
 
[[Category:Филипинци]]
[[Category:филиписки политичари]]
[[en:Jose Melo]]