Разлика помеѓу преработките на „Баку“

Одземен 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува hu:Baku
с (Бришење на "Baku_Metro_5.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Jameslwoodward|Jameslwoodward...)
с (r2.7.3) (Робот: Менува hu:Baku)
[[lt:Baku]]
[[lmo:Baku]]
[[hu:BakıBaku]]
[[ml:ബക്കു]]
[[mi:Baku]]
827

уредувања