Agusta A-129 Mangusta: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава uk:Agusta A129 Mangusta
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава id:Agusta A129 Mangusta)
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:Agusta A129 Mangusta)
[[fi:Agusta A129 Mangusta]]
[[sv:Agusta A129 Mangusta]]
[[uk:Agusta A129 Mangusta]]
34.422

уредувања