Разлика помеѓу преработките на „Кјото“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува it:Kyōto
с (Робот: Додава su:Kyoto)
с (r2.7.3) (Робот: Менува it:Kyōto)
[[os:Киото]]
[[is:Kyoto]]
[[it:KyotoKyōto]]
[[he:קיוטו]]
[[kl:Kyoto]]
[[sr:Кјото]]
[[sh:Kjoto]]
[[fi:Kioto]]
[[su:Kyoto]]
[[fi:Kioto]]
[[sv:Kyoto]]
[[tl:Lungsod ng Kyoto]]
126.287

уредувања