Предлошка:Филипини-никулец: Разлика помеѓу преработките

Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Филипините ...
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Филипините ...)
(нема разлика)