Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Индонезија“

с
r2.7.3) (Робот: Менува en:Subdivisions of Indonesia
с (r2.7.3) (Робот: Менува en:Subdivisions of Indonesia)
[[bg:Административно деление на Индонезия]]
[[de:Verwaltungsgliederung Indonesiens]]
[[en:Administrative divisionsSubdivisions of Indonesia]]
[[es:Organización territorial de Indonesia]]
[[fr:Subdivisions de l'Indonésie]]
126.582

уредувања