Разлика помеѓу преработките на „Раздол“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава uk:Раздол
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Раздол)
[[ro:Razdol]]
[[ru:Раздол (Благоевградская область)]]
[[uk:Раздол]]
11.502

уредувања