Разлика помеѓу преработките на „Адолф Андерсен“

Додадени 46 бајти ,  пред 13 години
с
с (Бот Додаје: da:Adolf Anderssen)
с (Бот Додаје: fi:Adolf Anderssen, no:Adolf Anderssen)
[[en:Adolf Anderssen]]
[[es:Adolf Anderssen]]
[[fi:Adolf Anderssen]]
[[fr:Adolf Anderssen]]
[[gl:Adolf Anderssen]]
[[nds:Adolf Anderssen]]
[[nl:Adolf Anderssen]]
[[no:Adolf Anderssen]]
[[pl:Adolf Anderssen]]
[[pt:Adolf Anderssen]]
59.415

уредувања