Разлика помеѓу преработките на „Наурски јазик“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ta:நவூரு மொழி
с (r2.7.2+) (Робот: Менува lt:Nauriečių kalba)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ta:நவூரு மொழி)
[[fi:Naurun kieli]]
[[sv:Nauruanska]]
[[ta:நௌருவநவூரு மொழி]]
[[th:ภาษานาอูรู]]
[[tr:Nauruca]]
125.988

уредувања