2 декември (починале): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1497]] 
|[[Ана СфроцаСфорца]], ќерка на [[Галеацо Марија Сфорца]].
|-
|valign="top" align="right"|[[1918]]