Разлика помеѓу преработките на „Аврил Лавињ“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува lv:Avrila Laviņa
с (Робот: Меѓувики за избрани статии за ru:Лавин, Аврил)
с (r2.7.3) (Робот: Менува lv:Avrila Laviņa)
[[lez:Аврил Лавин]]
[[la:Aprilis Lavigne]]
[[lv:Avrila LavinjaLaviņa]]
[[lt:Avril Lavigne]]
[[li:Avril Lavigne]]
827

уредувања