Шуша (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува pt:Shusha (rayon)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава vi:Shusha)
с (r2.7.3) (Робот: Менува pt:Shusha (rayon))
[[pnb:ضلع شوشا]]
[[pl:Rejon Şuşa]]
[[pt:Shusha (rayon)]]
[[ru:Шушинский район (Азербайджан)]]
[[sco:Shusha Rayon]]
127.230

уредувања