Разлика помеѓу преработките на „NGC 2403“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fr:NGC 2403
с (r2.7.2+) (Робот: Додава az, be, be-x-old, de, en, eo, es, fa, hr, hu, it, ja, ko, lb, mg, nl, pl, pt, ru, sh, sk, tr, uk, uz, zh)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:NGC 2403)
[[eo:NGC 2403]]
[[fa:ان‌جی‌سی ۲۴۰۳]]
[[fr:NGC 2403]]
[[ko:NGC 2403]]
[[hr:NGC 2403]]
34.422

уредувања