Геолошки топографски институт на САД: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
== Поврзано ==
* [[Информативен систем за географски називи]]
* [[Министерство за внатрешни работи на САД]]
* [[Географија на САД]]
 
== Наводи ==
|date=14 декември 2006
|publisher=The Washington Post
|accessdate=2007-12-27 декември 2007
}}
* {{цмс