Геолошки топографски институт на САД: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Infobox Government agency |agency_name = Геолошки топографски институт на САД |nativename = United States Geological ...)
 
сНема опис на уредувањето
|last=Erickson
|date=14 декември 2006
|publisher=[[Rocky Mountain News]]
|accessdate=27 декември 2007
|archiveurl = http://web.archive.org/web/20080108011139/http://www.rockymountainnews.com/drmn/local/article/0,1299,DRMN_15_5213051,00.html <!-- Bot retrieved archive --> |archivedate = 8 јануари 2008}}