Сливен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 9 години
кат.
[проверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Sliven)
(кат.)
{{Населено место-Бугарија-никулец}}
 
[[Категорија:ГрадовиСливен| во Бугарија]]
[[Категорија:Населени места во Општина Сливен]]
 
1.170

уредувања