Разлика помеѓу преработките на „Историја на генетиката“

с
r2.7.1) (Робот: Додава pt:História da genética
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca, es, fr, hu, ko, ru, sk, tr)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pt:História da genética)
[[ko:유전학의 역사]]
[[hu:A genetika története]]
[[pt:História da genética]]
[[ru:История генетики]]
[[sk:Dejiny genetiky]]
34.422

уредувања