Разлика помеѓу преработките на „Иван V (Русија)“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува ka:ივანე V
с (r2.7.3) (Робот: Додава et:Ivan V)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ka:ივანე V)
[[it:Ivan V di Russia]]
[[he:איוואן החמישי]]
[[ka:ივანე V (რუსეთი)]]
[[lv:Ivans V Romanovs]]
[[lt:Ivanas V]]
126.432

уредувања